Apie sriubą, rudenį ir NSO

Turbūt visi esate girdėję apie NSO? O ar teko susidurti su NPO?
NPO - neatpažinti plaukiojantys objektai. Sutinkami dažniausiai sriuboje ir labiausiai linkę apsireikšti vaikams iki tam tikro amžiaus. Aš, deja, buvau išimtis ir NPO mane persekiojo gana ilgai, maždaug iki tol, kol pati pradėjau virti sriubas ir tiksliai žinodavau ką į jas dedu ir ko ten būti negali. 
Didžiausią baimę man keldavo svogūnai. Net ir dabar, nors labai mėgstu svogūnus ir dedu jų daug ir visur, vis dar negaliu pakęsti jų plaukiojančių sriuboje. 
Bet sriuba be svogūnų, irgi ne sriuba. Išeitį man padiktavo mama, patardama į verdamą sultinį įdėti nenuluptą svogūną, kad spalva būtų gražesnė. Ir tada mane ištiko Eureka momentas - šitaip ne tik turėsiu skanią gintarinę sriubą, bet ir nereikės tų niekšų žvejoti lėkštėje!
Taigi, dabar visada įdedu ne tik neluptą svogūną, bet ir įvairių daržovių dalių, kurios galbūt liktų nepanaudotos: morkų lapai (kuriuose gausu chlorofilo, mineralų, vitaminų, ir...chemikalų- jei ne
iš savo daržo, todėl naudokite lapus tik jei žinote kas ir kaip jūsų morkas užaugino); brokolių kotai, petražolių lapų koteliai, kurie, atidavę duoklę mano kulinariniam šedevrui, iškeliauja į amžinos medžioklės plotus - kompostą.
Kodėl šiandien rašau apie sriubas? Todėl, kad ruduo. Nesvarbu ar vadovaujatės Ajurveda, Tradicine Kinų Medicina (TKM), močiutės patarimais ar tiesiog sveika nuovoka - ruduo tai metas, kada intuityviai norime sušilti iš vidaus. Sriubos, troškiniai, arbatos - visi jie teigiamai veikia imunitetą; palengvina simptomus bei padeda greičiau pasveikti, jei vis dėl to susigriebėte kokį virusą (nes net sveikuoliams taip atsitinka) ir tiesiog tam, kad komfortiškiau, jaukiau peržiemotume. 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

Tarptautinė kavos diena

October 1, 2017

1/1
Please reload

Recent Posts

February 1, 2019

May 22, 2018

March 30, 2018

Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Mitybos Džiunglės
  • Mitybos Džiunglės
Lithuania

Tel : +370 637 22466

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now