Apie Kiniją, Ikėją ir pietų miegą.

October 8, 2017

Kas gali būti geriau už tai, kai tarptautinė pietų miego diena išpuola sekmadienį?!
Kada paskutinį kartą leidote sau pamiegoti vidury dienos? 
Kai buvote trijų ir lankėte darželį?
Kai sirgot sunkia gripo forma?
O kada tai darėte savo malonumui? Šiaip sau, nes norėjot. Be kaltės jausmo. Be sąžinės graužimo dėl neišplautų grindų ar nepakabintos lentynos. Prisimenat?

 

O štai kinai tai daro. Tik miego vietos skiriasi- viršininkai pamiega savo kabinetuose, ir nedrįsk jų trukdyti dėl kokių nors nepasirašytų dokumentų; darbininkai ir sodininkai - tiesiog ant šaligatvio pasikloję kilimėlius. O labiausiai mane pralinksmino apsilankymas Pekino Ikėjoje pietų metu. Sočiai privalgę švediškų kukuliukų kinai ramiai sau eina išbandyti Ikėjos lovų ir patalynės kokybės. 
 

Ar aš siūlau ir mums šturmuoti baldų parduotuves pietų pertraukos metu? Gal ne. Bet kalbėti apie miego trūkumą būtina. Miego trukmė ir kokybė svarbi produktyvumui užtikrinti (taigi, ir šalies ekonomikai 💶), gyvenimo trukmei ir kokybei, grožiui ir gerai savijautai, patvirtina daugelis mokslinių tyrimų. 
 

Bet ir be mokslininkų leidimo - jei jau seniai pamiršote ką reiškia pabusti po pietų miego su ištysusia seile ir "randu" ant veido- pats laikas prisiminti, bent jau sekmadienį.
P.S. Pasaulinė miego diena bus kovo 16 (Kovo 21- Tarptautinė miego diena Europoje), bet jos abi dar taip toli. O kad neatsiliktume nuo kinų, ispanų ir kitų tautų vertinančių siestą- pradėkime treniruotis jau dabar, šiandien. 
http://worldsleepday.org/

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

Tarptautinė kavos diena

October 1, 2017

1/1
Please reload

Recent Posts

February 1, 2019

May 22, 2018

March 30, 2018

Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Mitybos Džiunglės
  • Mitybos Džiunglės
Lithuania

Tel : +370 637 22466

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now