top of page

Trilogija apie pusbrolius Kryžmažiedžius

Pirma dalis.

Kryžmažiedžių šeimos atstovas- misteris Kalafioras. Geras kepenų ir žarnyno draugas, hormonų pusiausvyros palaikytojas, na ir žinoma- skandalistas/superžvaigždė, puikiai išmanantis PR'ą, nes blogos reklamos nebūna, o per skandalą apie jį išgirdo net tie, kurie neskyrė jo nuo jaunesniojo (nes "žalio") brolio Brokolio. Va taip vat !👍🏻Antra dalis.

Kitas kryžmažiedžių šeimos atstovas, tik ne ponas ir ne joks misteris- tiesiog Kopūstas, Kalafioro pusbrolis iš provincijos. Paprastas vaikis, bet ne prastas. Visų galų meistras: antioksidantas, skrandžio ir dvylikapirštės opų gydytojas, kepenų darbo skatintojas, kosmetologas( vitaminų C ir K pagalba apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų), žarnyno apsauginis darbuotojas ( saugo nuo parazitų ir skatina reguliarų tuštinimasi). Turi sukaupęs nemažą vitaminų ir mineralų kolekciją. Tiesa, uždirba žymiai mažiau nei jo pusbrolis Kalafioras (+-0.50 eur už kg), nes neišmano marketingo, bet nesiskundžia, džiaugiasi tuo ką daro ir tiek kiek turi.


Trečia dalis.

Visi turim tokį pusbrolį (pusseserę) kuris, nu kad ir belekokią nesąmonę padarytų, sulaukia ovacijų ir susižavėjimo šūksnių. Jis visada yra pateikiamas kaip pavyzdys visiems kitiems anūkams: Kęstutis tą, Kęstutis aną… Visi murzini susivėlę, o jūs tik pažiūrėkit į Kęstutį - kaip ryte išėjo, toks ir parėjo, nė dėmelės. O koks protingas!!! O koks stiprus- ir iš stuomens ir iš liemens. O jau gerumo, nors prie širdies dėk.. Ir taip toliau, ir taip toliau. Žodžiu, Kryžmažiedžių giminėj, tas pusbrolis yra Brokolis. Močiutės lepūnėlis, "akių šviesa", turintis daug liuteino, būtino geram regėjimui, kad sugaudytų visus anūkus ir pamatytų kada išdykėliai dvynukai Krienai vėl ką nors prisidirbs. Bet iš tikro, ir be gero regėjimo ji viską žino, nes Brokolis paskundžia - tikras "akių šviesa". Jį lepina ir tetos, nes pastebėjo, kad kažkodėl Brokolis teigiamai veikia jų išvaizdą. Joks čia stebuklas, paprasčiausiai jame gausu pantoteno rūgšties (vit. B5), beta karoteno ir sieros junginių, kurie teigiamai veikia odą, o taip pat, vitamino C, būtino kolageno gamybai, neleidžiančio susidaryti raukšlėms, kurių, kažkodėl, visos tetos bijo labiau nei pelių. Su sūnėnu Brokoliu vyriškai pasišnekėti mėgsta senelis ir dėdės. Dažniausiai apie prostatos reikalus, nes kažkur skaitė ar girdėjo, kad nuolatinis bendravimas su Brokoliu, gali sumažinti prostatos vėžio riziką. Tik likę pusbroliai (Kopūstas, Kalafioras, broliai Briuseliai, darantys karjerą Europos parlamente, dvynukai Krienai, po Japoniją keliaujantis Vasabis, mažiukai Ridikėliai) ir pusseserės (sesės Ropė ir Kaliaropė, ambicingoji Grąžgrastė, moksliukė Pipirnė ir vegetarė Kale) tiesiog negali pakęsti Brokolio. O prasidėjo tai seniai, kai vieną vasarą kaime, prisibendravo su juo tiek, kad jų imunitetai sustiprėjo iki begalybės, ir per visus metus nei vienas iš jų neturėjo progos praleisti nei vienos pamokos! Nuo to laiko, taip ir liko Brokolis močiučių numylėtinis, ir nekenčiamas vaikų…


P.S. Visa istorija yra išgalvota, bet koks panašumas į realius žmones ar įvykius yra tik atsitiktinumas.

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page