top of page
mitybos specialiste sveika mityba gyvens

Esu Ilona Kuodienė, gydomosios mitybos specialistė.

Baigusi humanitarines studijas Lietuvoje, išvykau į Londoną. Atsistiktinumo dėka tapau modeliu ir mados srityje dirbau ilgiau nei dešimtmetį. Kai atėjo laikas pasitraukti, susidūriau su problema - neįsivaizdavau kuo užsiimti toliau, neturėjau jokio plano. 

Matydamas mano pasimetimą, draugas pasiūlė susitikti su jo akupunktūristu, kuris taip pat  praktikuoja laiko terapiją (metodas, kuris moko fokusuotis į pozityvius gyvenimo aspektus, o ne į išgyvenamus sunkumus; moko “susigyventi” su iškylančiais jausmais). Draugas teigė, kad tai bus geriausia investicija, kokią tik kada nors padarysiu. Jis buvo teisus.

Terapijos metu, po daug kalbų, diskusijų, savianalizės (ir keleto akupunktūros adatų), supratau, kad tokios mano charakterio savybės, kaip jautrumas, empatija ir noras padėti, gali būti panaudotos geram tikslui, tuo pačiu man suteikdamos pasitenkinimą savo darbu.

 

Pasirinkau studijuoti mitybos terapiją Londono Natūropatinės medicinos koledže (CNM London) ir jau pirmą studijų dieną supratau - mano vieta čia.

Per trejus studijų metus pritaikiau naujas žinias atsikratyti lėtinių žarnyno problemų, subalansavau savo hormonus, atgavau energiją ir koncentraciją ir nė karto nesuabejojau savo pasirinkimo teisingumu.

 

Terapijos seansai suteikė man galimybę pradėti viską iš pradžių, ir dabar mano didžiausias tikslas yra būti tokia terapeute savo klientams. Žmogumi, kuris įkvepia, padeda rasti teisingus sprendimus, suteikia viltį ir šansą gyventi energingą, kiek įmanoma sveikesnį gyvenimą.​

 

Stengiuosi išvengti nereikalingų apribojimų, tačiau tuo pačiu siekiu, kad mano klientai suprastų tų pokyčių reikšmę ir pasiektų maksimalių rezultatų. Aš netikiu stebuklingom piliulėm ir trijų dienų dietom, bet neabejoju, kad mūsų kūnai gali patys išspręsti daugelį problemų, jei tik mes jiems sukursime tinkamas sąlygas klestėti.

bottom of page