top of page

Kas yra mitybos terapija?

Mityba nėra tik maistas, kurį mes dedame į burną tam, kad funkcionuotume. Su maistu susijusios ir emocijos, ir stresas, šeimos kultūra ir tradicijos, gaminimo įgūdžiai ir įpročiai, socialinė ir ekonominė aplinka. Visi mes skiriamės savo genetika, skirtingai reaguojame į vienodas situacijas, skirtingai siekiame tikslo- vieniems reikia visko iš kart arba nieko, kiti geresnių rezultatų pasiekia  eidami mažais žingsneliais.
Į visa tai atsižvelgiu atlikdama "detektyvinį" darbą besiaiškinant vienokių ar kitokių negalavimų priežastis ir sudarydama individualų planą savo klientams.

Mitybos terapija ( angl. Nutritional Therapy) tai moksliniais tyrimais paremta, natūralios medicinos sritis, kuri maisto ir gyvenimo būdo pokyčių pagalba siekia užkirsti kelią lėtinėms ligoms ir padeda palaikyti visų svarbiausių organizmo sistemų (skeleto, raumenų, nervų, kvėpavimo takų, širdies ir kraujagyslių, virškinimo, hormonų, odos) optimalią veiklą. 

 

Kodėl savo praktiką pavadinau Mitybos Džiunglėmis? Todėl, kad šiais instagram, blog, facebook, peržiūrų kiekio siekiančios žiniasklaidos laikais, be galo lengva pasiklysti tarp siūlomų fantastiškų dietų, stebuklingų tablečių, nuolat besikeičiančių super-produktų bei gąsdinimų produktais-baubais. Džiunglės, ne kitaip. Tačiau, kaip ir bet kurioje situacijoje, išeitis visada yra, ir remiantis gydomosios mitybos principais, ta išeitis yra vadinama Individualia Mitybos ir Gyvenimo Būdo Programa. Todėl, kad tai kas tinka kaimynei X, nebūtinai tiks (o gali ir labai pakenkti) kaimynui Y. 

plates
bottom of page