Lėtas maistas

September 16, 2017

Tamsu. Žvarbus ankstyvas rytas. Dar užsimiegojusius vaikus išvežiojate po mokyklas ir darželius, patys išskubate į darbus. Vakare, visi sušalę ir pavargę įvirstate pro namų duris. Tada, zirziantiems vaikams besipainiojant po kojomis, bandote "sumeistrauti" kažką valgomo. Po valandos, jau visiškai be energijos, sėdate vakarieniauti ( kitas variantas - iš šaldymo kameros ištraukiate picą). Užmigdę vaikus prisėdate prie kompiuterio, pamatote mitybos specialisto/ės straipsnį apie sveiko, namuose ruošiamo "lėto maisto" naudą ir žaibo greičiu kompiuterį išjungiate. 
O dabar įsivaizduokite scenarijų Nr2. 
Visi sušalę ir pavargę įgriūvate pro namų duris, ir jus pasitinka gardus naminės sriubos/troškinio kvapas. Nusirengiate paltus ir sėdate vakarieniauti. Sutaupytą valandą brangaus vakaro laiko ir energijos skiriate sau ir šeimai. 
Ne, pas jus neatsikraustė nei mama, nei anyta, ir ne, jūs netapote serialo herojais, kurių buitimi pasirūpina tarnai. Jūs investavote į lėto virimo puodą (angl. slow cooker arba crock pot).
Lėto virimo puodai nėra naujiena. Jie buvo sukurti prieš daugiau nei 40 metų, o pastarąjį dešimtmetį išgyvena tikrą renesansą.
Sudarydama asmeninius mitybos planus aš išlieku realiste ir suprantu, kad net puikiausias mano planas taip ir liks tik planu, jei žmogus bus per daug pavargęs, kad gamintų mano siūlomus patiekalus. 
Todėl pasidomėti lėto virimo arba daugiafunkciniais puodais rekomenduoju visiems savo
klientams: šeimoms su vaikais; šeimoms be vaikų; žmonėms kurie gyvena vieni ir parėję iš darbo neturi motyvacijos dar kažką gaminti "tik sau"; vyresniems klientams, kuriems lėto virimo puode pagamintas maistas yra lengviau įsisavinamas ir neapsunkina virškinimo; studentams gyvenantiems bendrabūčiuose ir butuose su trisdešimtmetėmis elektrinėmis viryklėmis, kurios niekada neįkaista.
"Lėtas maistas" nereiškia, kad jūs turite gyventi virtuvėje!
Jaukių ir sočių rudens vakarų 🍂

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Featured Posts

Tarptautinė kavos diena

October 1, 2017

1/1
Please reload

Recent Posts

February 1, 2019

May 22, 2018

March 30, 2018

Please reload

Archive
Please reload

Search By Tags
Please reload

Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
  • Mitybos Džiunglės
  • Mitybos Džiunglės
Lithuania

Tel : +370 637 22466

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now